SOLIDWORKS İLE
PROJELERİNİZE HIZ KATIN!

BİZ SİZİ ARAYALIM

Error: Contact form not found.

İndirim Bizden, Seçim Sizden!

SOLIDWORKS Kampanya Detayları:

  • SOLIDWORKS lisans alana SINDOH WOX 1 Printer veya Lenovo İş İstasyonu 1500 Dolar!
  • Kampanya stoklarla sınırlıdır.
  • Yenasoft kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

SOLIDWORKS

SOLIDWORKS teknik resim çizimi ve tasarım gerektiren her sektörde rahatça kullanılabilir. Ayakkabı ve çanta tasarımcılarından spor ekipmanı tasarımcılarına, makine ve kalıp üreticilerinden otomotive kadar birçok sektörden tasarımcılar SOLIDWORKS’ü tercih ediyor.

SOLIDWORKS; kullanıcı dostu arayüzü ile karmaşıklığa sebep olmaz. Kullanıcının her türlü ürün, makine teknik resim çizimi ve tesis tasarımında kolay bir şekilde ileri düzey modelleme yapabilmesini sağlar. Aynı zamanda; simülasyon, montaj, hareket, katı parça modelleme, e-drawings, araç analisti, PhotoView360, ScanTo3D, DWG editör gibi modülleri içerir. Böylelikle firmanız için yüksek performanslı ve düşük maliyetli bir tasarım programına sahip olursunuz.

SINDOH

Uzaktan İşleme

Led ışıkları ile entegre kamerası sayesinde 3 boyutlu baskı işleminizi PC, akıllı telefon ve tabletinizden eş zamanlı olarak izleyebilirsiniz. Bir çok bağlantı seçeneği (WiFi, Ethernet, USB) ile yazıcının kamerasına herhangi bir bağlantı cihazı ile uzaktan erişim sağlamak mümkündür.

TABLA AYARI

3D baskı işleminiz gerçekleşirken tabla ayarlama en önemli özelliklerden biridir. 3DWox ile yazıcı doğru kalibrasyonu bulmanıza yardımcı olur. Yapmanız gereken tek şey, 3DWox’un size kılavuzluk etmesine izin vermek.

OTOMATİK KARTUŞ DOLUMU VE BOŞALTIMI

Sindoh 3Dwox yazıcı kullanımı kolay, zahmetsiz ve zaman kazanımlı plug&play (tak-çalıştır) bir ürün olarak tasarlanmıştır. Sadece kartuşu takmanız işlemin gerçekleşmesi için yeterlidir. Geri kalan tüm işlemler yazıcı tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir.

TÜRKÇE ARAYÜZ

Hızlı ve kolay kullanım için Türkçe arayüz özelliği artık Sindoh 3DWOX DP200’de.

Lenovo İş İstasyonu

İş istasyonu özellikleri için lütfen sayfanın üstündeki formu doldurunuz.