Esprit Sistem Gereksinimleri

ESPRIT 2016 Sistem ve Bileşen Gereksinimleri

DP Technology’nin CAD / CAM çözümünün en yeni sürümü ESPRIT’e hoş geldiniz. Minimum desteklenen donanım gereksinimlerini karşılayan bilgisayar sistemleri ESPRIT’i çalıştıracaktır. Minimum değeri aşan herhangi bir donanım gereksinimi, ESPRIT’ in performansını ve kullanıcı deneyimini artıracaktır.

Minimum gereksinimler, ortalama müşterinin, kabul edilebilir performansta tecrübelerini aktarabileceği ESPRIT’ de programlanan parça sayısı ve büyüklüğüne göre neye ihtiyacı olduğunu dikkate alarak geniş bir karar verme yelpazesinde belirlenir. Tel Erezyon programlamada erkek ve dişi kalıp kesim işlerinden çok eksenli bir makinedeki 5 eksenli havacılık parçasını programlamaya kadar kabul edilebilir bir performans sağlanmalıdır.

ESPRIT Minimum Donanım Gereksinimleri

İşlemci

2 GHz

Ram

2 GB

Çözünürlük

SVGA
(1024×768)

Ekran Kartı RAM

Ayrılmış 512 MB

Min. Boş HDD

10 GB

Portlar

USB
(Esprit kilidini takmak için)

ESPRIT, düzgün çalışabilmesi için belirli işletim sistemi bileşenlerinin kurulmasını gerektirir. Bunlar, ESPRIT’i kurmanın ön şartlarıdır. Bu bileşenler, ESPRIT’i yüklemeden önce kurulmalıdır. Bu kriterleri karşılamayan sistemler ESPRIT kurulumunun başarısız olmasına neden olur.

ESPRIT için Gerekli İşletim Sistemi Bileşenleri

  • Windows 7™ veya Windows 8™ veya Windows 10™
  • Microsoft® Internet Explorer® version 6.0 veya daha üstü
  • Microsoft®.NET Framework 4.0
  • Microsoft® Windows® Installer version 3.1

Not: ESPRIT’i bir Windows 8™ veya Windows 10™ üzerine yüklerseniz, bu platformda SQL 2005’in desteklenmediği konusunda bir pencere uyarısı alırsınız. Bu uyarı sadece bilgilendirme amaçlıdır kapatarak kuruluma devam etmek için “Kapat” ı tıklayabilirsiniz.

DP Technology Security System Server Sistem ve Bileşen Gereksinimleri

Kayar lisanslar için DP Technology’nin CAD / CAM çözümlerinde kullanılan en son güvenlik ürünü olan Security System Server’a hoş geldiniz. Minimum desteklenen donanım gereksinimlerini karşılayan bilgisayar sistemleri, Security System Server’ı çalıştırabilecektir. Minimum değeri aşan herhangi bir donanım gereksinimi, Security System Server ve erişen programların performansını ve kullanıcı hızını artıracaktır.

DP Security System Server Minimum Donanım Gereksinimleri

İşlemci

1 GHz 32-bit (x86)

Ram

1 GB

Çözünürlük

SVGA
(1024×768)

Ekran Kartı RAM

128 MB

Min. Boş HDD

2 GB

Portlar

USB
(Esprit kilidini takmak için)

Security System Server’ın, düzgün çalışabilmesi için belirli işletim sistemi bileşenlerinin kurulması gerekmektedir. Bu bileşenler, Security System Server’ı yüklemeden önce kurulmalıdır. Bu kriterleri karşılamayan sistemler kurulumun başarısız olmasına neden olur.

DP Security System Server için Gerekli İşletim Sistemi Bileşenleri

  • Windows 7™ veya Windows 8™ veya Windows 10™
  • Microsoft® Internet Explorer® version 6.0 veya daha üstü
  • Microsoft®.NET Framework 4.0
  • Microsoft® Windows® Installer version 3.1
  • Safenet Sentinel Drivers Version 7.4.2