3DEXPERIENCE WORKS

Tasarım ve üretimden pazarlama ve hizmete kadar ürün geliştirme sürecinde aradığınız tüm araçları bulabileceğiniz 3DEXPERIENCE Works artık hizmetinizde. Gerçek zamanlı tasarım işbirliği sayesinde sadece şirket çalışanları ile değil müşterileriniz, ortaklarınız, tedarikçileriniz ve üreticileriniz ile sürekli iletişim ve işbirliği içerisinde olabilirsiniz.

3DEXPERIENCE WORKS Avantajları

  • Ürün geliştirme süresi kısalır
  • Ürünü piyasaya sunma maliyeti azalır.
  • Ekibinizdekiler dünyanın herhangi bir yerinden aynı odadaymış gibi çalışabilir.
  • İstediğiniz cihaz ile çalışabileceğiniz için yüksek donanım maliyetleri ortadan kalkar.
  • Mesai saatlerine bağlı kalmadan istediğiniz zaman çalışabilirsiniz.
  • Bulut teknolojisi sayesinde hem güvenli erişim sağlarsınız hem de verileriniz hep güvende olur.
  • Donanım kaynaklı veri kaybınız olmaz.
  • Yerleşik sürüm kontrolü ile platformu kullanan yetkilendirilmiş herkes bir tasarımın son haline erişebilir.

Tasarım/Mühendislik

Tüm tasarım verilerinin bulutta güvenli bir şekilde saklanması sayesinde mühendisler ve tasarımcılar, tasarımları hızlıca ve kolayca oluşturup paylaşarak önemli paydaşların ürün geliştirme aşaması boyunca geri bildirimde bulunmasını mümkün kılabilir.

Yönetim/İdare

Üretkenliği, iş birliğini ve inovasyonu artırmanıza yardımcı olan 3DEXPERIENCE platformundaki veri ve ürün yaşam döngüsü yönetimi çözümleriyle ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde planlayıp geliştirin ve üretime gönderin.

Simülasyon

Hem parça hem montajlar üzerinde yapısal statik analiz, frekans, bükülme, modal dinamik tepki analizi ve yapısal termal analiz gerçekleştirmek için SOLIDWORKS Simulation’ı 3DEXPERIENCE platformu ile sıkı bir şekilde entegre ederek geliştirin.

İmalat/Üretim

3DEXPERIENCE Works portföyü, ERP’den üretim atölyesine kadar departmanlar arasındaki iletişimi kolaylaştırarak her aşamada üretim hatalarının tespit edilmesini ve azaltılmasını sağlar. Bu sayede üretime geçiş sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olur.

Pazarlama/Satış

3DEXPERIENCE Works portföyü, satış ve pazarlama ekiplerinin daha ürün bile yapılmadan önce mükemmel planlar yapmak ve ilgili içerikleri oluşturmak için tasarımcılarla iş birliği yapmasına olanak tanır.

BİZ SİZİ ARAYALIM