SOLIDWORKS & EspritCAM Teknik Destek Formu

SOLIDWORKS & EspritCAM Teknik Destek Formu

Teknik Servis Talebi

Hızımız Farkımız

Yenasoft, müşteri hizmetleri ve teknik destek departmanı çalışanları tamamen müşteri istekleri göz önüne alınarak eğitimlerini tamamladı. Sizlere daha kaliteli, daha anlaşılabilir, her konunun çok önemli olduğunu bilen bir ekip hizmet ediyor. Yenasoft, müşterilerinin beklentilerini değerlendirip en hızlı ve uygun çözümü kısa sürede buluyor ve size en iyiyi sunuyor. Teknik destek ekibimiz, SolidWorks’un bütün uygulamalarına hakimdir. Ekibimiz, sizin çalışanlarınız ile iletişime geçer ve problemin çözümü için kalıcı destek sağlar.

Uzaktan Erişim ile Destek

Yenasoft ekibi, sorunları en kısa sürede çözmek için bir ilki daha gerçekleştirdi ve uzaktan erişim sistemine geçti. Yapmanız gereken tek şey, bilgisayarınıza Yenasoft Teknik Destek ekibinden yetkili bir çalışanın bağlanmasına onay vermek. Sonrasında size telefon ile bilgi verilirken bir yandan da sizin bilgisayarınız üzerinden sorun mümkün olan en kısa sürede çözümlenir, detaylar size anlatılır. Böylelikle hem sesli hem görüntülü olarak süreci izleyebilirsiniz.

Yenasoft ekibi, sorunları en kısa sürede çözmek için bir ilki daha gerçekleştirdi ve uzaktan erişim sistemine geçti. Yapmanız gereken tek şey, bilgisayarınıza Yenasoft Teknik Destek ekibinden yetkili bir çalışanın bağlanmasına onay vermek. Sonrasında size telefon ile bilgi verilirken bir yandan da sizin bilgisayarınız üzerinden sorun mümkün olan en kısa sürede çözümlenir, detaylar size anlatılır. Böylelikle hem sesli hem görüntülü olarak süreci izleyebilirsiniz.

SOLIDWORKS lisanlarınız için teknik destek talebiniz olduğunda 0216 577 67 77 no’ lu telefondan ulaşarak 2’yi tuşlayabilir ve SOLIDWORKS teknik destek ekibimizle görüşmeye başlayabilirsiniz. ESPRIT Cam yazılımımızla ilgili tüm destek taleplerinizde de, 3’ü tuşlayarak ESPRIT Cam teknik destek ekibine ulaşabilir ve görüşmeye başlayabilirsiniz.

Uzaktan Erişim
 • SOLIDWORKS ABONELİK/BAKIM ANLAŞMASINI NEDEN YENASOFT’TAN YAPMALIYIM?

  SOLIDWORKS ABONELİK ANLAŞMASINI NEDEN YENASOFT’TAN YAPMALIYIM?

  SOLIDWORKS Abonelik Anlaşması’nı Yenasoft’tan yaptığınızda SOLIDWORKS 3D tasarım programınız için yeni sürüm ve yükseltmelere ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Mesai saatlerinde telefon ile sınırsız teknik destek ve web yoluyla sınırsız uzaktan yardım alabilirsiniz. Yenasoft Portal üzerinden ise yazılı ve görsel eğitim materyallerine ücretsiz ulaşabilirsiniz. Böylece güncel kalarak rekabet gücünüzü korur, işlerinizde zaman ve hız kazanırsınız.

  SOLIDWORKS, her yıl daha iyi ve kaliteli ürünler tasarlamanıza yardımcı olmak için yazılım programına yeni özellikler ekleyerek kullanıcı deneyimini geliştirir. Böylece siz de üretim sürecinizi geliştirir, ekibinizin daha hızlı ve verimli çalışmasını sağlarsınız.

  SOLIDWORKS abonelik anlaşması müşterilerimize özel olarak sunduğumuz destek, yükseltmeler, yeni sürümler, ek özellikler, yazılı ve görsel eğitimler 3D tasarım deneyiminize katkı sağlayarak performans ve üretkenliğinizi artırır; size zaman ve para tasarrufu sağlar.

  SOLIDWORKS Abonelik Anlaşması şunları sağlar:

  • SOLIDWORKS ürünlerinin yeni sürümlerini ve service pack’lerini edinme

  • Web yoluyla sınırsız uzaktan erişim desteği

  • Telefon ile sınırsız  Solidworks teknik destek

  • Yılda dört kez periyodik olarak verilecek yerinde ziyaret

  • Yenasoft Portal’a (my.yenasoft.com) ücretsiz erişim

  • Yenasoft ofislerinde lisans adedine göre  Solidworks sürüm ve sürüm yenilikleri eğitimi

  • Dünya çapında geçerliliği olan SOLIDWORKS CSWA (Certified SOLIDWORKS Associative) sertifikasyon sınavına ücretsiz katılma hakkı

  • SOLIDWORKS müşteri portalına ücretsiz erişim

  • YENİ YAZILIM SÜRÜMLERİ VE SERVICE PACK’LER

  Performans ve üretkenliğinizi artırmanızı sağlayacak en güncel SOLIDWORKS sürümünü edinerek daha hızlı ve doğru tasarımlar yapın. Service pack’ler ile ek işlevler ve yeni ürün özellikleri edinin.

  • UZAKTAN ERİŞİM VE TEKNİK DESTEK

  Herhangi bir problem ile karşılaştığınız her an yanınızdayız. Web yoluyla sınırsız uzaktan erişim ya da telefon ile sınırsız Solidworks  teknik destek almak istediğinizde bize ulaşın, probleminizi anında giderelim. Böylece üretim gecikmeleriniz ve en güncel sürüme geçişiniz çok daha kolay olsun.

  • YERİNDE ZİYARET

   Solidworks Abonelik anlaşması yapan tüm müşterilerimizi periyodik olarak yılda dört kez yerinde ziyaret ediyoruz. Böylece tüm soru ve sorunlarınızı uzmanlarımız ile yerinde çözüyor, işinize kolaylık ve hız katıyoruz.

  • YENASOFT PORTAL

  SOLIDWORKS eğitim videoları, SOLIDWORKS kullanıcı ipuçları, sosyal ağlar ve daha birçok yazılı ve görsel eğitim materyalinin yer aldığı Yenasoft Portal’a ücretsiz erişin. SOLIDWORKS’teki tüm yenilikler ve değişiklerden haberdar olun, rekabet gücünüzü ve güncelliğinizi koruyun.

  • SOLIDWORKS YENİ SÜRÜMLERİ VE EĞİTİMLERİ

  İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Konya’da yer alan eğitim ofislerimizde yeni sürümler konusunda ücretsiz eğitimler alın. Bu eğitimler ile işinizdeki gecikmeleri en aza indirip yeni sürüme kolayca adapte olun.

  • SOLIDWORKS CSWA SINAVLARI

  Dünya çapında geçerliliği olan SOLIDWORKS CSWA (Certified SOLIDWORKS Associative) sertifikasyon sınavına ücretsiz katılın. Kullanıcı yeterliliğini doğrulamanıza yardımcı olacak bu sınav ile ekibinizin eksiklerini öğrenip verimliliği artırmak için becerilerini geliştirmelerine yardımcı olun.

  • SOLIDWORKS MÜŞTERİ PORTALI ERİŞİMİ

  Çoklu dil desteğine sahip, kapsamlı bilgiler ve kaynaklar içeren büyük bir bilgi bankası elinizin altında olsun.

  • SERVİS TALEPLERİ (SR’LER) VE YAZILIM PERFORMANS RAPORLARI (SPR’LER)

   Solidworks Teknik Destek veya geliştirme ekibimize yazılım sorunlarına ilişkin olay raporlarını gönderin. İzleme numaralarıyla durumu takip edin ve service pack’lerde belgelenmiş sorunların çözümlerini izleyin.

  • GELİŞTİRME TALEPLERİ

  SOLIDWORKS’ü geliştirmek için yapabileceklere ilişkin görüşlerinizi paylaşarak yazılımın geliştirilmesine katkıda bulunun ve en çok ihtiyaç duyduğunuz araçları bildirin.

  • MÜŞTERİ DENEYİMİ PROGRAMLARI

  SOLIDWORKS beta sürümlerini ve yeni gelecek SOLIDWORKS Erken Görünürlük (EV) Service Pack’lerini önceden görün, görüşlerinizi paylaşın.