Solidworks Duyuruları

Genel Müdürümüz Cem Şirolu Endüstri Mühendisliği Günlerinde Konuşma Yaptı

Marmara Industrial Engineering Society tarafından düzenlenen Endüstri Mühendisliği günlerinde Genel Müdürümüz Cem Şirolu, KFC firmasından Chief Operating Officer  görevinden bulunan  İbrahim Öztüncer ve Unilever topluluğunda Global HR Technology Director pozisyonunda çalışan Şebnem Gürler Oakman ile katılımcılara iş hayatlarındaki deneyimlerini aktardılar.

Yenasoft İzmir Maktek Fuarında

Solidworks

Yenasoft İzmir’de Maktek Fuarındaydı
9-12 Ekim 2019 tarihleri arasında Maktek İzmir Fuar alanında gerçekleşen İzmir Maktek fuarına katıldık. Uzman mühendis kadromuzla, fuar alanına gelen katılımcıları hizmetlerimiz hakkında bilgilendirdik. Solidworks başta olmak üzere EspritCAM ve Sindoh hakkındaki uzmanlığımızla katılımcıların beğenisini kazandık.

Yenasoft First Robotic Competition Öğrencileri ile Bir Arada

04-05 Eylül 2019 tarihinde Teknik Destek Mühendisimiz İlke Çulha ile First Robotic Competition öğrencileri 2 günlük SOLIDWORKS temel eğitimini gerçekleştirdi.

Eğitimini tamamlayan öğrenciler 2020 yılının Ocak ayında belirlenen yarışma konusuna göre 6 haftalık bir maraton hazırlık sürecine girecekler. Yenasoft ailesi olarak tüm öğrencilere yarışmada başarılar diliyoruz. #herzamanyaninda

Yenasoft Fikret Yüksel Vakfı’nda

04.09.2019 tarihinde Kıdemli Teknik Destek Mühendisimiz Murat Aksoy, First Robotic Competition’a katılacak öğrencilerin mentorlerine Solidworks Simulation ile robotlarını nasıl daha verimli ve en optimum seviyede yapabileceklerini anlattı.

First Robotic Competition Fikret Yüksel Vakfı tarafından gerçekleştiriliyor. FRC İstanbul Regional, 3 gün boyunca, lise öğrencilerinin yaptığı ve sahada harikalar yaratan robotları izlemek için fırsatınızın olacağı, zorlayıcı ve hem katılımcılar hem de izleyiciler için bir o kadar da eğlenceli bir uluslararası organizasyondur. Robotlar takım üyeleri ve mentorların bir araya gelmesiyle 6 haftalık bir sürecin sonunda sezonun oyununa uygun olarak inşa ediliyor. Gerçek takım çalışması, yaratıcılık ve etkili bir beyin fırtınasının ürünü olarak ortaya konulan bu robotlar, aslında her takımı bütünüyle yansıtıyor.

Yenasoft Arch & Design’da tasarımcılarla ve mimarlarla buluştu

5-6 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen Arch & Design etkinliğine katıldık. Yazılım mühendislerimizle birlikte Sindoh 3D baskı çözümleri ve Solidworks hizmetlerimiz hakkında katılımcıları bilgilendirdik. Tasarım ve üretim sektörünün vazgeçilmez araçlarından olan Solidworks hakkındaki uzmanlığımızla katılımcıların beğenisini kazandık.

Amerika’dan ödüllerle döndük

10-13 Şubat 2019 tarihlerinde Amerika’nın Dallas şehrinde gerçekleştirilen SOLIDWORKS World 2019 etkinliğinden ödüllerle döndük. 2018’deki başarılarımız sebebiyle kazandığımız ödüllerimizi bizi var eden müşterilerimize armağan ediyoruz. İyi ki varsınız…

SOLIDWORKS World 2019 Ödüllerimiz:

3rd Overall Sales Representative Turkey & Greece

4th Overall sales Representative Turkey & Greece

Solidworks 500 Club

Yenasoft Makim Kalıpçılık Zirvesi’nde

2 Nisan 2019 tarihinde Yenasoft sektörün önde gelenleriyle bir araya geldi. Çalışanlarımızdan Murat Aksoy ve Baki Toraman sunumlarıyla kalıpçılık sektörüne özel çözümlerimizi ve bu alandaki son gelişmeleri paylaştılar. Standımızı ziyaret eden Manisa valisi Sayın Ahmet Deniz’e, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Mehmet Yılmaz’a ve Makim Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdurrahim Arslan’a çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik.

2 Nisan 2019 tarihinde Yenasoft sektörün önde gelenleriyle bir araya geldi. Çalışanlarımızdan Murat Aksoy ve Baki Toraman sunumlarıyla kalıpçılık sektörüne özel çözümlerimizi ve bu alandaki son gelişmeleri paylaştılar. Standımızı ziyaret eden Manisa valisi Sayın Ahmet Deniz’e, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın Mehmet Yılmaz’a ve Makim Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Abdurrahim Arslan’a çalışmalarımız hakkında bilgiler verdik.

Yenasoft / EspritCAM ekibi Barcelona Placa Espanya’da

150.000’in üzerinde firma tarafından aktif olarak kullanılmakta olan imalat yazılımı hakkındaki bilgilerimizi tazelemeye devam ediyoruz. 4 gün süren bu eğitim, Luc MANZETTI tarafından TNG hakkında  eğitim vererek uzmanlarımızın bilgilerini tazeledi. EspritCAM hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz,  formu doldurun size ulaşalım.

Yenasoft Kariyer Günleri Etkinliğinde

18 Nisan 2019’da İsmet Aktar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesindeydik. Öğrencilere yönelik düzenlenen kariyer günleri etkinliğine katılan Yenasoft’un Kıdemli Teknik Destek Mühendisi Erdem Çelenli, makine sektöründe tasarım ve yazılımın kariyer imkanları üzerine gençlere iş tercihlerinde yardımcı oldu

Yenasoft Bootcamp Eğitiminde 1’inci oldu.

15-19 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul Dedeman Otelde gerçekleştirilen ‘’ Satış Tekniklerini Gerçekleştirmek ’’ konulu, iç ve saha satış ekibimiz Bootcamp eğitimini tamamladı. SolidWorks Kıdemli Satış Müdürü Burak Kuralkan başta olmak üzere; Kıdemli Pazarlama Müdürü Zeynep Tokman Cesur, Bölge Teknik Satış Müdürü Refik Demirci de eğitmenler arasındaydı. Yapılan eğitim sonunda Bootcamp Final Exam online sınavı yapıldı, satış mühendisimiz Burak Uludağ kamp 1’incisi oldu.

Yenasoft EspritCAM Eğitimlerini Tamamladı

Üretim sektörünün vazgeçilmez yazılımlarından olan EspritCAM hakkındaki uzmanlığımızı geliştirmeye devam ediyoruz. Yenasoft’un uzman mühendisleri dünyaca ünlü EspritCAM uzmanı Horst Mayr ‘dan EspritCAM TNG eğitimini tamamladı. 5 gün süren bu eğitimde, freze, torna, freze 5 eksen, makine ayar ve post ayarları hakkındaki uzmanlıklarını tazelediler. EspritCAM ile ilgili ihtiyaçlarınız için uzmanlarımıza danışabilirsiniz. Formu doldurun size ulaşalım.

Yenasoft Yazılım Ekibi olarak kan bağışımızı yaptık

Kan bağışının önemini, zor zamanlarda anlıyoruz. Yenasoft çalışanları olarak,  yaptığınız her kan bağışında 3 insanın hayatını kurtarabileceğimizin farkındayız. Düzenli kan bağışı yapalım ve zor anlarda ihtiyaç sahiplerinin yanında olalım.

Genel Müdürümüz Cem Şirolu WIN EURASIA’da konuşma yaptı

14 Mart 2019’da Beylikdüzü TÜYAP’da gerçekleştirilen WIN EURASIA etkinliğine katıldık. Genel Müdürümüz Cem Şirolu yeni teknolojiler panelinde konuşmacı olarak yer aldı. Konuşmasında CNC takım tezgahları ve CAD/CAM yazılımları hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Türkiye takım tezgahları ticareti ve üretiminin önemine değinen Şirolu, CNC tezgah ve üretim sektörü hakkındaki önemli gelişmelerden bahsetti