SOLIDWORKS Lisanslama Modeli ve Fiyat Politikası Değişikliği

Kalıcı SOLIDWORKS lisans ve abonelik fiyatı değişiyor

SOLIDWORKS CAD ürünlerinin tüm yeni kalıcı ve dönem lisanslarının fiyatları arttırılacaktır. Fiyattaki bu artış, beklediğiniz kaliteli ürünlere ve son teknolojiye sahip Bulut altyapısını sizlere sunmak için gerekli yatırımları yapmaya devam etmemizi sağlayacaktır

Kalıcı SOLIDWORKS lisansı en az 2 yıllık abonelik ile satın alınabilecek.

Yeni kalıcı lisanslarınızı en az iki yıllık SOLIDWORKS Aboneliğiyle birlikte alabileceksiniz. Aboneliğiniz bittikten sonra aboneliğinize devam etmek istemezseniz, SOLIDWORKS lisansınız kalıcı olacaktır; ancak artık Bulut Hizmetlerine, sürüm yükseltmelerine ve destek hizmetlerine erişiminiz olmayacaktır.

SOLIDWORKS Kalıcı lisansa bulut hizmeti ekleniyor, SOLIDWORKS Bulut Teknolojisiyle artık daha güçlü hale geliyor.

Temmuz 2023’ten itibaren, SOLIDWORKS Kalıcı CAD lisanslarının tüm yeni satın alımları, Aboneliğin bir parçası olarak Bulut Hizmetlerini içerecektir. Mevcut SOLIDWORKS aboneliği devam eden tüm müşterilerimiz, bu lisansların her birini Bulut Hizmetleri Aboneliğine yükseltme fırsatına sahip olacak, ancak tercih ederlerse normal SOLIDWORKS Aboneliklerini yenileme esneklikleri de bulunmaktadır.

SOLIDWORKS ÜRÜN VE ÇÖZÜMLERİ

SOLIDWORKS 3DCAD

 

SOLIDWORKS 3D CAD yazılımı sezgisel arayüzü ve güçlü tasarım fonksiyonları ile süreçlerinizi hızlandırarak anında üretkenliğinizi artırır.

Detaylı Bilgi

SOLIDWORKS Simulation

 

SOLIDWORKS Simulation ürünleriniz tasarım aşamasındayken gerçek çalışma koşullarını sanal olarak uygulamanızı sağlayan bir mühendislik hesaplama çözümüdür.

Detaylı Bilgi

SOLIDWORKS Flow Simulation

SOLIDWORKS Flow Simulation sıvı ve gaz akışını gerçek dünya koşullarında analiz etmenizi sağlayan bir mühendislik hesaplama çözümüdür.

Detaylı Bilgi

SOLIDWORKS Plastics

SOLIDWORKS Plastics tasarımdan, malzemeden ya da makine ayarlarından kaynaklanabilecek hataları tasarım aşamasında tespit ederek düzeltmenize imkan sağlar.

Detaylı Bilgi

SOLIDWORKS PDM

SOLIDWORKS PDM dosyalarınızı güvende ve güncel tutabileceğiniz bir veri yönetimi çözümüdür.

Detaylı Bilgi

SOLIDWORKS Manage

SOLIDWORKS Manage; Solidworks PDM Professional ürününün dosya yönetimi kapasitesini artıran ileri seviye veri yönetimi araçları içerir.

Detaylı Bilgi

SOLIDWORKS Composer

SOLIDWORKS Composer ürünlerinizi açık ve doğru şekilde anlatmanıza olanak sağlayan yüksek çözünürlüklü resimler, vektörel görünümler ve animasyonlar hazırlayabileceğiniz dokümantasyon çözümüdür.

Detaylı Bilgi

SOLIDWORKS Electrical

SOLIDWORKS Electrical şirketlerin elektrik tasarım sürecini kolaylaştırmasına ve bir tasarımın elektrik ve mekanik bileşenlerinin eşzamanlı olarak geliştirilmesine yardımcı olan bir elektrik sistemleri tasarım çözümüdür.

Detaylı Bilgi

SOLIDWORKS Inspection

SOLIDWORKS Inspection teknik resimlerin balonlandırılmasını otomatikleştirir. CMM cihazlarından gelen verileri otomatik olarak balonlandırılmış ölçülerle eşleştirerek kalite kontrol belgelerini kolayca oluşturmanızı sağlar.

Detaylı Bilgi

SOLIDWORKS MBD

SOLIDWORKS MBD 2 boyutlu teknik resimlerin yerini alabilecek entegre bir teknik resimsiz üretim çözümüdür. Dijital bir çözüm olarak 3 boyutlu model üzerinden imalat bilgilerinin paylaşılmasını sağlar.

Detaylı Bilgi
solidworks visualize

SOLIDWORKS Visualize

SOLIDWORKS Visualize profesyonel fotoğraf kalitesinde resimlerin, animasyonların ve diğer 3B içeriklerin hızlı ve kolay oluşturulmasını sağlayan güçlü bir render alma çözümüdür.

Detaylı Bilgi

SOLIDWORKS CAM

Müşterilerinin isteklerine önem veren SOLIDWORKS, geliştirdiği sezgisel tasarım araçları ve kullanıcı dostu ara yüzü ile, ürün tasarımından montaja ve teknik resme kadar tam bir kontrol sağlar.

Detaylı Bilgi