3DEXPERIENCE Platformu ile İletişim ve İşbirliğini Artırın

Şirket içinde doğru ve hızlı iletişim kurmak zordur. Bu sorunu çözmek için her departman, kendi arasında bilgi paylaşımını sağlar, sorunları tartışır. Buna rağmen; yanlış anlaşılmalar, bilgi paylaşımında eksiklik, geri bildirimlerde gecikmeler yaşanabilir.

3D EXPERIENCE Platformu; şirket çalışanları, yöneticiler, ortaklar ve hatta şirket dışındaki kişilerle iletişimi kolaylaştırır.

Platformdaki Collaborative Business Innovator Rolü; herhangi bir yazılım indirmenize veya yüklemenize gerek kalmadan ekibinizle iletişimi kolay, hızlı ve eğlenceli hale getirir. Üstelik, CAD yazılımı ya da CAD uzmanlığına da ihtiyacınız yok.

 Ekipteki Herkesle Bağlantı Kurun

3DSwym uygulaması, Collaborative Business Innovator’ın bel kemiğidir. Sosyal medya platformlarına benzer olan bu uygulama ile gönderi paylaşabilir, projeleri tartışabilir, görevler oluşturabilir, sorular sorabilir veya anket formatında ürün fikirleri sunabilirsiniz. Özelleştirilmiş pano (dashboard) görünümleri ile sadece ihtiyacınız olan bilgileri görüntüler, karmaşadan kurtulabilirsiniz.

 Bulutta Güvenli Dosya Paylaşımı

3DDrive uygulamasıyla; dosyalarınızı bulutta, tek bir konumda saklayabilirsiniz. 3DDrive, bilgilerinizi kolayca görüntülemenize ve senkronize etmenize olanak sağlar. 3DDrive ile bir 3D modeli platform üzerinden şirketinizdeki diğer kişilerle paylaşabilirsiniz. Platforma üye olmayan kişiler bile, çalışmalarınızı güvenli bir ortamda anında inceleyebilir.

 Tasarım İncelemelerini Basitleştirin

3DPlay uygulaması, 3DEXPERIENCE platformunda depolanan verilerin kapsamlı görselleştirmesi ve animasyonuyla tasarımın gözden geçirilmesini sağlar. Uygulama WebGL teknolojisini kullanır. Bu nedenle, ek eklentiler yüklemeye gerek kalmadan çeşitli 3D ve 2D CAD formatlarını ön izleyebilirsiniz.

Ön izlemenin ardından modeli sorgulayabilir, yakınlaştırabilir, döndürebilir, ölçüm ve yorum yapabilirsiniz. Tasarımınızla alakalı geri bildirim almak için tasarımınızı doğrudan 3DPlay’den topluluğunuza yayınlayabilirsiniz. Bunun için, cihazınızda bir CAD aracına erişiminiz olmasına gerek yoktur.

İletişiminizi ve iş akışınızı basitleştirmek, aynı zamanda üretkenliği artırmak için Collaborative Business Innovator’dan yararlanabilirsiniz. Oturumunuzu açtıktan sonra dakikalar içinde 3D modelleri inceleyip yorum yapmaya başlayabilirsiniz. Yalnızca ihtiyacınız olan bilgileri gösteren görünümleri oluşturabilir ve sosyal topluluklarda ürün fikirlerini tartışmaya başlayabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir, 3DEXPERIENCE Platformu ayrıcalıklarından hemen faydalanmaya başlayabilirsiniz.