BİZ SİZİ ARAYALIM

  3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Ürünlerinde %35'e Varan İndirim Kampanyası

  SOLIDWORKS Kampanya Detayları:

  • Kampanya SOLIDWORKS Lisans Alımlarındaki Aşağıdaki Rol ve lisanslar için geçerlidir:
  • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Professional
  • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Premium
  • 3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Standart
  • Yenasoft kampanyayı sonlandırma veya değiştirme hakkını saklı tutar.

  3DEXPERIENCE SOLIDWORKS Ürün ve Çözümlerimiz

  Tasarım/Mühendislik

  Tüm tasarım verilerinin bulutta güvenli bir şekilde saklanması sayesinde mühendisler ve tasarımcılar, tasarımları hızlıca ve kolayca oluşturup paylaşarak önemli paydaşların ürün geliştirme aşaması boyunca geri bildirimde bulunmasını mümkün kılabilir.

  Yönetim/İdare

  Üretkenliği, iş birliğini ve inovasyonu artırmanıza yardımcı olan 3DEXPERIENCE platformundaki veri ve ürün yaşam döngüsü yönetimi çözümleriyle ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde planlayıp geliştirin ve üretime gönderin.

  Simülasyon

  Hem parça hem montajlar üzerinde yapısal statik analiz, frekans, bükülme, modal dinamik tepki analizi ve yapısal termal analiz gerçekleştirmek için SOLIDWORKS Simulation’ı 3DEXPERIENCE platformu ile sıkı bir şekilde entegre ederek geliştirin.

  İmalat/Üretim

  3DEXPERIENCE Works portföyü, ERP’den üretim atölyesine kadar departmanlar arasındaki iletişimi kolaylaştırarak her aşamada üretim hatalarının tespit edilmesini ve azaltılmasını sağlar. Bu sayede üretime geçiş sürecinin hızlandırılmasına yardımcı olur.

  Pazarlama/Satış

  3DEXPERIENCE Works portföyü, satış ve pazarlama ekiplerinin daha ürün bile yapılmadan önce mükemmel planlar yapmak ve ilgili içerikleri oluşturmak için tasarımcılarla iş birliği yapmasına olanak tanır.

  BİZ SİZİ ARAYALIM